O NAS

Cześć! Witamy Cię bardzo gorąco w naszych skromnych progach!

Z tej strony Marta i Miłosz. Mieszkamy i pracujemy we Wrocławiu.
Podróżujemy razem już od ponad pięciu lat, staramy się zwiedzać świat aktywnie, jak najtańszym kosztem, zwykle z jednym plecakiem. Większość naszych podróży jest spontaniczna, wystarczy, że w uda nam się znaleźć atrakcyjną promocję na przelot w terminie, który mniej więcej nam odpowiada i ruszamy. Staramy się spać w niskobudżetowych hostelach, ale nie straszne są nam bardziej ekstremalne miejsca począwszy od chodnika w parku, przez 5* hotel (oczywiście za grosze lub za darmo – da się), na nocach bez spania skończywszy. Wiele osób pyta nas o zdjęcia i relację z naszych wyjazdów, więc aby się za bardzo nie powtarzać i niczego nie pominąć stworzyliśmy tego oto bloga.

Planujemy również pomagać innym w planowaniu niskobudżetowych podróży, więc jeśli masz odwagę ruszyć naszym tropem daj znać!
Podczas jednego wypadu staramy się zwiedzić jak najwięcej, bo nigdy nie wiemy czy w dane miejsce będziemy mieli okazję powrócić. Możemy pochwalić się tym, że nasza stopa stanęła już na 6 kontynentach świata 🙂
M+M na wycieczkach istnieje od marca 2013 roku, z dwuletnią
przerwą w latach 2014-2016. W kwietniu 2016 roku postanowiliśmy powrócić
do pisania i nadrobić zaległości.

Można nas znaleźć również na Facebooku oraz Instagramie. Zachęcamy również do kontaktu z nami przez powyższe portale lub mailowo.

Marta i Miłosz